Odkurzacze i inne sprzęty dla firm sprzątających biura

Jeśli jesteś właścicielem firmy sprzątającej, która zajmuje się utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych, powinieneś pomyśleć o zakupie profesjonalnego sprzętu, który pozwoli na szybkie i dokładne czyszczenie pomieszczeń oraz wpłynie...

Jeśli jesteś właścicielem firmy sprzątającej, która zajmuje się utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych, powinieneś pomyśleć o zakupie profesjonalnego sprzętu, który pozwoli na szybkie i dokładne czyszczenie pomieszczeń oraz wpłynie na zadowolenie z oferowanych przez Ciebie usług. Musisz również pamiętać o zaopatrzeniu ekipy sprzątającej w profesjonalne środki czyszczące.

b_13603112471

Jaki odkurzacz wybrać do sprzątania biur?

Odkurzacze do biur (czyszczące na sucho) różnią się między sobą pojemnością zbiorników, wyposażeniem i konstrukcją. Profesjonalne odkurzacze biurowe znajdziesz w ofercie producenta Numatic. Odkurzacze do sprzątania biur wyróżniają się odpornością na uderzenia, żywotnością oraz lepszą filtracją. Modele bogato wyposażone w dodatkowe akcesoria, pozwalają na wielozadaniowe wykorzystanie. Wybierając odkurzacz zwróć uwagę na moc silnika, pojemność zbiornika, zasięg pracy i ciężar. Jeśli ekipa sprzątająca odkurza w godzinach pracy biura, należy wybrać sprzęt, który jest cichy i łatwo się prowadzi, tak by nie przeszkadzał innym osobom. W ofercie angielskiej firmy Numatic znajdziesz między innymi odkurzacz z turboszczotką do dokładnego odkurzania wykładzin. Wydajność pracy przy użyciu profesjonalnego sprzętu w porównaniu do zwykłego odkurzacza wzrasta o ponad 50%.

Czym najlepiej zmywać podłogę?

Profesjonalny sprzęt ręczny do podłóg dla firm sprzątających jest trwały, lekki, usuwa uporczywe zabrudzenia i plamy szybciej od zwykłych mopów dostępnych w supermarketach.

W ofercie profesjonalnych mopów znajdziesz:

  • mopy płaskie z wymiennymi wkładkami – przeznaczone do codziennego czyszczenia, mycia podłóg i posadzek a także dezynfekcji,
  • mopy sznurkowe – świetnie się sprawdzają przy doczyszczeniach podłóg i myciu pielęgnacyjnym,
  • mopy do zamiatania – z wkładem akrylowym, które zamiatają szybciej i dokładniej niż tradycyjna miotła.

W przypadku dużych obiektów należy zaopatrzyć się w urządzenie czyszczące do mechanicznego mycia i osuszania podłóg. Taka maszyna wyposażona jest w szczotkę tarczową do automatycznego czyszczenia posadzek: gresu, tarketu, płytek, betonu, pcv i innych. Może być zasilana kablem lub bateriami. Obsługa maszyny jest intuicyjna. Dzięki jej zastosowaniu otrzymujemy znakomite efekty czyszczenia nawet najtrwalszych zanieczyszczeń.

Co przyda się przy sprzątaniu dużych obiektów biurowych?

Jeśli świadczysz usługi sprzątające dla dużego obiektu, składającego się z kilku lub kilkudziesięciu biur zlokalizowanych na różnych piętrach, nie obejdzie się bez praktycznego wózka do sprzątania. W takich przypadkach przenoszenie sprzętu i środków czyszczących w rękach byłoby trudne. Profesjonalny wózek znacznie przyśpieszy prace. Praktyczne wózki wyposażone są w: kuwety na środki czystości i akcesoria, wiaderka do mycia powierzchni oraz uchwyt na worek. Możesz również wybrać wózek w zestawie z wyciskarką i mopem do mycia podłóg. Jeśli w obiekcie jest dużo wykładzin i tapicerek warto pomyśleć o zakupie odkurzacza piorącego, który skutecznie usunie plamy i zabrudzenia oraz szybko osuszy czyszczoną powierzchnię.

Zwykłe czy profesjonalne środki czyszczące?

Zaopatrując firmę w środki czyszczące musimy pamiętać o wyborze profesjonalnych produktach, które będą skuteczne i bardziej wydajne niż ogólnie dostępne konsumenckie środki czyszczące. Należy zadbać o chemię do utrzymania czystości w łazienkach i toaletach oraz środki do mycia: posadzek, płytek, paneli, drewna, gresu, betonu oraz innych powierzchni występujących w obiekcie.

Więcej informacji na temat profesjonalnego sprzętu dla firm sprzątających na stronie numatic-haerson.pl.

Kategorie
Mieszkanie
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podobne wpisy