Osiedle Scandi – najlepsza inwestycja dla dużej rodziny

Wiele pomieszczeń, duży ogród, ale też dobra lokalizacja i otoczenie zieleni – to najważniejsze atuty inwestycji, na które zwracają uwagę osoby poszukujące własnego lokum i posiadające większą rodzinę. Jedną...

Wiele pomieszczeń, duży ogród, ale też dobra lokalizacja i otoczenie zieleni – to najważniejsze atuty inwestycji, na które zwracają uwagę osoby poszukujące własnego lokum i posiadające większą rodzinę. Jedną z dostępnych na wrocławskim rynku inwestycji spełniającej te kryteria jest Osiedle Scandi, które realizuje Grupa Deweloperska Scandi Home.

Szybko i w niektórych przypadkach spektakularnie rozwijający się rynek nieruchomości kojarzy się przede wszystkim z powstającymi nowymi osiedlami wielorodzinnych budynków czy wzrastających w błyskawicznym tempie nowych wieżowców przeznaczonych pod komercyjny najem. Rzecz dotyczy przede wszystkim ścisłych centrów największych polskich miast, gdzie często realizowane są także poważne inwestycje poprawiające miejską infrastrukturę.

Rzeczywiście, jeśli spojrzeć z lotu ptaka na centrum Warszawy, Łodzi czy Wrocławia, budowa goni budowę, a krajobraz zdominowany jest przez potężne żurawie. To oczywiście dobra wiadomość i doskonała perspektywa na przyszłość, ponieważ dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości jest swego rodzaju egzemplifikacją gospodarczego rozwoju i panującego w Polsce dobrobytu.

Własny dom? Wrocław daje takie możliwości

Jednak sektor nieruchomości to nie tylko spektakularne inwestycje w ścisłych centrach. To także niezwykle atrakcyjne z punktu widzenia klientów projekty położone nieco dalej, jednak pakiet wiążących się z lokalizacją korzyści często jest zbiorem decydujących o zakupie argumentów.

Doskonałym przykładem dobrze zlokalizowanej inwestycji, która adresowana jest właśnie do osób posiadających dwójkę czy nawet trójkę dzieci, jest budowane na wrocławskim Jagodnie Osiedle Scandi. Inwestorem projektu jest wrocławski deweloper Scandi Home – firma specjalizująca się w projektach domów w różnej zabudowie, dla której inspiracją są rozwiązania z powodzeniem wdrażane na południu Europy. Przy czym rzecz dotyczy nie tylko skandynawskiego podejścia do kwestii związanych z architekturą, ale też zagospodarowania terenu wokół inwestycji czy całego osiedla.

Zamieszkaj jak chcesz

Osiedle, którego budowa rozpoczęła się w maju 2019 roku, podzielone zostanie na kilka etapów, i złożą się na nią w sumie 124 domy w bliźniaczej zabudowie. Każdy dom położony będzie na rozległej działce i posiadać będzie rzecz absolutnie kluczową – duży, zielony i przestronny ogród. Warto dodać, że przy niektórych domach jego powierzchnia przekraczać będzie nawet 300 m2.

Same domy to trzy kondygnacje, których zagospodarowanie będzie możliwe na różne sposoby i przy wykorzystaniu różnych pakietów. Jeden z nich przewiduje zainstalowanie inteligentnych rozwiązań znacząco ograniczających zużycie mediów.

Na trzech kondygnacjach dostępnych będzie w sumie sześć pokoi, dwie łazienki oraz dodatkowa toaleta na parterze. Każdy dom posiadać będzie oczywiście niezależny garaż (z osobnym wejściem do przedpokoju), możliwe będzie także wygospodarowanie dodatkowego miejsca postojowego na podjeździe.

Wszystkie pomieszczenia będą doskonale doświetlone, zlokalizowany na parterze salon posiadać będzie dedykowane wyjście na taras i dalej do ogrodu. Dostępne pakiety pozwolą na zróżnicowane zaaranżowanie dostępnej na każdej kondygnacji powierzchni pod kątem indywidualnych preferencji i życiowych potrzeb przyszłym lokatorów.

Okolica tworzona z myślą o najmłodszych

Osiedle Scandi powstaje na malowniczo położnej działce, której lokalizacja wiąże się z szeregiem atutów przede wszystkim z punktu widzenia dzieci i młodzieży. Najważniejszym jest niewątpliwie powstający przy tej samej ulicy żłobek oraz centrum biblioteczne – budowa trwa, planowany termin zakończenia inwestycji to druga połowa przyszłego roku.

Samo osiedle powstaje też w bezpośrednim sąsiedztwie uroczego Parku Brochowskiego, będącego doskonałym miejscem na codzienne spacery. Tuż obok parku, w którym dostępny dla najmłodszych jest oczywiście plac zabaw, znajduje się kompleks sportowy z trzema boiskami, a na samym Brochowie niebawem rozpocznie się budowa nowoczesnego kompleksu basenowego.

Inwestycja powstaje przy mniej ruchliwej ulicy Komandorskiej oraz w odpowiedniej odległości od głównej arterii w całej okolicy – ulicy Buforowej, która przeszła w ostatnim czasie gruntowną modernizację.

Wszystkie powyższe czynniki sprawiają, że własny dom na Osiedlu Scandi może być idealnym rozwiązaniem dla dużych rodzin, które z tym pięknym miastem wiążą swoją bliższą i dalszą przyszłość.

Kategorie
Mieszkanie
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podobne wpisy